• All Autos&Vehicles Comedy Education Entertainment Film&Animation Howto&Style Music News&Politics People&Blogs Science&Technology Sports Travel&Events Pets&Animals

https://youtube.com/devicesupport YouTube Help

movie


https://youtube.com/devicesupport
http://m.youtube.com

 • alpa1996@uroscira1994 hahahah shut the ---- up kosovo was and will always be albanian!! ta qifsha serbin mother----er your going to very albanian video and writing this shit
 • Albert GjNji nder kangt legjendare te Ilirit........asht artist i madh.
 • leeoprototype@Pirona55 sa i pa mbreht qenke ti mor burr, po hajde merre pushken edhe dil malit pra shikoje se sa ma krenari osht kjo menyr se ajo tjetra po ski both ma shkurt, tpshurri shpin e bardh, shpi tbardh e kom shpi temen, mati mir fjalt qka je tu fol!
 • Robin Mulheim@heksos1 Ashtu eshte. Te lumte per komentin. ILIR SHAQIRI te kenaq zemren me kenget e tij. Pershendes Ilir Shaqirin dhe simpatizantet e tij.
 • altjonSa i madh eshte ky djale!!!
 • gegollajbravo bravo shiptar jeni shum te flakt per atdhe ju pershendes ilir je numer 1
 • nindoda@SuperPreciousMetal if you say so... AHAHAHAHAHAHAHA
 • labinotloki500 vjet kemi qen skllever ne token ton kurs tash jemi mbretër shetin ton KOSOVA ska kush qe e prek kosoven dhe ska kush qe e merr token e kosoves......!!!!
 • apaqi1001Shum teper Fort a .!
 • lulushe82kjo keng ta rrenqeth mishin... sna e ka fajin as turku as serbi.. e kemi ne shqipatret qe gjithmon kemi zgjedhur aleatet e gabuar...e nder shekuj ka pas tradhetare qe e kane shit shqiperine per 2 lek ,sa te turku, sa te greku e te serbi... kshu kemi qen perher ne, kshu jemi tani. sad but true :( tung tgjive e mos harroni ..feja e shqiptarit esht shqiptaria ...
 • vraje vkme kto keng gjithmon do mbetet emri i jot i gjall respekte nga shkodra o trim
 • Fearless551very nice video beautiful song ... subscribe to my channel albanian and kosovan brothers
 • Erjon VorfaKush eshte ajo grua qe kendon ne fillim me ate ze aq te embel? A mund te me tregoje kush?
 • ggarmyladyrespecT per shqiiperiin eTniike (Y)
 • alabakuuuKOSOVA IS LABANIA
 • shqipe flamuripershendetje juve,une nuk e di sa here une po degjoj sot ket kang e bukur shum shum. 500 vjet....!nga ku po njoft ket fjal ? :-)
 • Bledi Elshani@MsKelmendi Cka po flet mor palidhje ashtu per Ibrahim Rugoven? Ku jane ata patriotat sot per te cilet po flet? Cka po bajne ata sot? Nuk e di sa e din veq lideret si Rugova nuk lindin cdo dite...Atij i vrane baben dhe gjyshin komunistat serbe por kurr nuk e ka permend fjalen hakmarrje. Rugova i tregoj botes se ne jemi te pafajshem...se neve serbet po na masakrojne se neve po na dhunojne, djegin etj Kurre skemi pas Diplomaci...e fale Zotit Rugova na doli diplomat, ia pame hajrin.
 • arton faqiriKOSOVA UCK
 • duli ramashqiperi moj nena ime me
 • A. Krasniqi@SuperPreciousMetal You can do it. Have fun. But im sure after 2 minutes you will get beaten up :)
 • Narimo01@spankyou175...nuk mendoj qe e ki mir sepse ne familje te shumices e shqiptarve qe jetojn ne gurbet nuk kan ne rrethin e tyre vetem shqiptar...tani duhet qe ato familje ti fusin ne mesime shqip ose me fol vetem shqip ne shtepin e tyre.
 • ydrohoos7It is a historical fact that Arvanite language is Albanian.
 • alabakuuujam buz drrinit shku me val pse o lum vrapin se ndal lot kosove ah ca me ben shku me val ku vllai me pret.. tek deti jon plot 500 vjet mbrigje deti nermjet ah ti lag buzet ku i rrin dheu a e ngjall frymen e SKENDERBEUT...cfare thellsie e gjakut tan 500 vjet sjemi pa.......ti zemeresh shkelqen djelli SKENDERBE zbret nga qielliiiiiiiiiii.
 • Benny Albossi quhet kjo kenga qe e fillon.. kush e di pls
 • lekaleka22Shqiptare 500 apo 600 Vite kaluan Liria na erdh jo tash jo kurr Sqiptaret te bashkohem Turk e Shkja ma nuk ka ata qe nuk ndihen shqiptar te shkojn ne Turqi e tjert te shkojn ne Serbi e ne Shqiptart te jetojm se bashku ne trojet tona shqiptare !!